Milí zákazníci!

 

V zimnej sezóne 2002 sme začali prevádzkovať na svahu lyžiarskeho strediska Selce – Čachovo chalúpku rýchleho občerstvenia www.podmedochalupky.sk. Postupne sme sa na základe pripomienok našich zákazníkov snažili zlepšovať v kvalite ponúkaných produktov. 

V roku 2007 sme začali prevádzkovť stánok rýchleho občerstvenia na vianočných trhoch v Banskej Bystrici. Na trhoch sa zúčastňujeme pravidelne každý rok a za ten čas sa stali naše produkty ako varené víno, punč a detský punč veľmi oblúbené medzi zákazníkmi. Za roky tvrdej práce sme získali skúsenosti na základe ktorých presne vieme čo treba zákazníkom ponúknuť aby odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.


 

Ponúkame Vám a Vašim zákazníkom to najlepšie na zahriatie. Výborný a hlavne poctivý vianočný punč a verené víno si môžete vychutnávať hneď v niekoľkých variantoch, vrátane nealkoholického punču pre šoférov, deti a mamičky...

 

... myslite na všetkých, tak ako my


Naše produkty sú vyrábané z kvalitných bielych, červených a ovocných vín ochutené lahodnými ovocnými šťavami a výberovými koreninami, ktoré po zohriati najlepšie na 60°C môžete rovno podávať a vychutnávať. Garantujeme špičkovú kvalitu a nemeniacu sa chuť. Zákazníkom ponúkame vždy rovnakú chuť a navyše si ušetríte veľa práce s pátraním po receptoch a miešaním toho správneho pomeru punču či vareného vína. Naše produkty sú ideálne pre:

  • Vianočné trhy
  • Lyžiarske strediská – Apreski bary, bufety
  • Cateringové spoločnosti
  • Rodinné a firemné akcie

 

Špičkovou kvalitou si budujete meno a zákazníci sa k Vám budú radi vracať.